apartamenty, turnusy rehabilitacyjne

 

Nowość Nordic Walking! turnusy rehabilitacyjne
miniSPA w naszym obiekcie turystycznym:
– Nordic Walking z instruktorem i wypożyczalnia kijków
Masaż (klasyczny, gorącymi kamieniami i inne)
Więcej informacji telefonicznie.
Jeśli chcesz zapomnieć na chwilę o miejskim hałasie,
lub spędzić czas w ciszy i bliskości lasu,
bądź chcesz odpocząć od pracy lub nauki,
albo zimą pojeździć na nartach i sankach
– odwiedź nasze gospodarstwo agroturystyczne!

Agroturystyka apartamenty położona jest w Zubrzycy Dolnej na Orawie, u podnóża Babiej Góry, nad potokiem Zubrzyckim, na dawnych łęgach – skąd pochodzi nazwa naszego gospodarstwa. Pierwszych gości przyjęliśmy wiosną 2004 roku.

Nasz dom znajduje się na wolnej przestrzeni w spokojnym miejscu z dogodnym dojazdem, z widokiem na Tatry, las i Babią Górę.

Nasze gospodarstwo brało udział w trzech konkursach na najlepszy obiekt turystyczny w Gminie Jabłonka i trzykrotnie zajęło pierwsze miejsce. Jeśli chcesz odpocząć u Nas, serdecznie zapraszamy. Gwarantujemy bardzo dobre warunki i orawską gościnność, które są potwierdzone przez gości przybywających do nas z Polski, Europy a nawet innych kontynentów.

Dla naszych Gości przygotowaliśmy duży plac wokół domu, parking samochodowy, piękny ogród z altanką, cztery pokoje z łazienkami, kuchnię z wyposażeniem oraz oddzielne, niekrępujące wejście do obiektu.

Cisza, spokój, kontakt z naturą to walory naszego gospodarstwa, które jest idealnym miejscem na spędzenie wolnego czasu.

Polecamy odpoczynek czynny lub bierny w naszym ogrodzie i jego otoczeniu. Dysponujemy miejscem na gry, zabawy, ognisko, grilla, altanką. Są huśtawki, leżaki, bieżnia, zabawki dla dzieci a także rowery na wycieczki w plener.

Komfort wypoczynku, estetyka, tradycja i ekologia sprawia, że nasi goście wyjeżdżają wypoczęci, zrelaksowani i zadowoleni z warunków staropolskiej gościnności.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.